X TRAFİK NEDİR,X TRAFİKTEN NASIL

PARA KAZANILIR?

X Trafik ile nasıl para kazanılır,ne kadar kazanılır,x trafik nedir,banner reklam vermek, Internetten Para Kazanmak, xtrafik gold üyelik, xtrafik ile para kazanmak, xtrafik kazancı, xtrafik nedir, xtrafik paketleri, xtrafik silver üyelik

x projeXDükkan satın alanların, hiçbir riske girmeden, üye bulma sıkıntısı yaşamadan, düzenli olarak gelir elde etmeyi sağlayan kazançlı bir ek gelir yöntemidir.ProjeX sistemine üye bulmasanız bile veya kiraladığınız dükkandan hiç satış gerçekleştirmeseniz bile size gelir sağlayacak olan reklam kazancıdır.

Online dünyadaki reklam akışını yerine getiren yüzlerce site vardır. XNetwork, Türkiye dışında bulunan bu reklam firmaları ile, banner reklam yerlerini çok cüzi bir fiyata kiralamak için özel anlaşmalar yapmıştır.

XNetwork, yaptığı anlaşmalar ile trafik paketlerinin satışından oluşan kazancı dükkan alanlara satış ortaklığı geliri şeklinde yansıtacak normail bir kazanç imkânı sağlamıştır.. XDükkan satın alanlar birde; bu anlaşılan reklam firmalarından cazip fiyata kiralanan reklam yerlerinin aylık reklam kazancına da ortaklık yapma hakkına sahip.

ProjeX’in Türkiye dışındaki reklam firmalarında satışa sunduğu bu banner reklamlarını ve trafik paketleri gelirinden sağlanan  gelir, XTrafik kazancını oluşturmaktadır.Yani XTrafik ne kadar fazla ise, kazanç da aynı oranda artar. Xtrafik’te satın almış olduğumuz pakete istinaden üyelik tipleri oranında silver ve gold üyeler için % olarak gelir gösterilmiştir. Reklam paketleri ise 4 ay, 6 ay, 8 ay, 10 ay ve 12 aylık zaman dilimlerinden oluşuyor. Gold üyeliklerin geliri silver üyeliğe göre biraz daha fazla. Xtrafik’ten gelir elde edebilmemiz için ProjeX sistemine kayıt olmamız ve XDükkan kiralayarak silver üye veya gold üye olmalıyız.Bu durumda aylık 35 TL’ye hem internet sitemiz oluyor, hem de % 10 ile % 70 arası oranlarda para kazanabiliriz. Benim fikrimi merak ediyorsanız sistemi ben çok beğendim.

Son olarak bazı kişiler bu sistem faizli sistem diye düşünebilir. Burada şundan emin olun, bu banner reklam işinde bir ticaret ön planda, nasıl mı? Örnek olarak benim bloğumdaki reklam yerleşimlerini reklam sitesine 1000 TL’ye satıyorum . Benim bloğumda reklam yayınlatmak isteyenlere söylüyorum, gidin şu site ile konuşun diyorum. Reklam sitesi ise bana ödemiş olduğu reklam maliyetinin üzerine karını koyup reklam yerleşimini satıyor. Bu kazancın bir kısmını ortaklara diğer kalanını ise kendi ayırıyor.

 

Tags:X Trafik ile nasıl para kazanılır,ne kadar kazanılır,x trafik nedir,banner reklam vermek, Internetten Para Kazanmak, xtrafik gold üyelik, xtrafik ile para kazanmak, xtrafik kazancı, xtrafik nedir, xtrafik paketleri, xtrafik silver üyelik

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ