YENİ İŞ FİKRİ;BARDAKTA REKLAM

bardakta mısırGünümüzde reklam o kadar değerli bir hale geldi ki,artık reklamsız ürün satmak yada tanıtmak imkansız oldu.

Tv,gazete,internet reklamlarının fiyatları düşünüldüğünde,bu yeni reklamcılık modeli,yatırımcısına para kazandıracak gibi görünüyor.Ofisler elektronik eşyalardan mobilyalara kadar birçok ekipmana ihtiyaç duyulduğu için buraların büyük şirketler için etkili bir reklam alanı olduğu kesin.

Karton bardakların üzerine ürün veya hizmetlerinin reklamını basarak ofislerde kahve ve çay bardağı ihtiyacı böylece ücretsiz karşılanıyor. Karşılında ise reklam veren bardakları reklam mecrası olarak kullanabiliyor.

Öncelikle karton bardak üreten şirketlerden biriyle anlaşıp bardaklara baskı yapacak bir şirket bulmalı sonrasında yapılacak fizibilite çalışmasıyla, reklam fiyatları, pazarlama stratejileri hedef pazarları belirleyerek hareket edilmesi gerekiyor.

Tags:yeni reklamcılık metodları,bardakta reklam,bardağa reklam vermek,iş fikirleri,orjinal iş fikirleri,yeni iş fikirleri,trend iş fikirleri,çok kazandıracak iş fikirleri

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ